Google  Adwords Reklam Modelleri Nelerdir ?

Google Adwords’te Nasıl Reklam Verilir? Profesyonel ekibimizle sizler için Google Ads Ads reklam alanlarını düzenlemekteyiz. En uygun ücretlerle en başarılı reklamlar oluşturup firmanızın hedeflediği kelimelerle en başarılı ve etkili  reklam hizmeti sunmaktayız.

Görsel Reklamlar

Tıklama başına alınan ücretle ücretlendirilir , sizin belirlediğiniz ücretle ücretlendirilir.Reklam bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Yayındaki reklamları  durdurup tekrar yayınlayabilirsiniz  yada tamamen yayından kaldırabilirsiniz.

Youtube reklamları

Sayfa içi veya video içinde yayınlanan reklamlardır. Video kategorileri siz belirleyebilirsiniz. Videonun hangi bolümünde gösterilmesi sizin seçiminiz. Coğrafi seçim yapabilirsiniz. Gösterilmesini istediğiniz yaş kategorisini siz belirlersiniz.

Mobil uygulama reklamları

Artan akıllı telefon kullanımıyla beraber telefonlar için yazılan uygulamalarda paralel artış gözlenmiştir. Google play’in lider konumda olduğu uygulama indirme yeri aynı zamanda uygulamalara reklam verebilmektesiniz. Reklamlarınızı uygulama içinde veya dışında gösterme seçeneklerinizde mümkün.

Gmail reklamları

Dünya üzerinde ençok kullanılan mail sitemlerinden biri olan Google Gmail kullanıcıları reklamlarınızı görebilir. Mail reklamcılığı kötü kullanım artmasından dolayı kötü bir üne sahiptir. Google bunu farklı bir boyuta taşıyarak farklı bir reklam bakış açısı getirmiştir. Markanızı hızlı tanıtma yollarından sadece bir tanesidir.

Google Reklam Türleri Nelerdir?

Web Site Ziyaret

Web sitenizi ziyaret sonrası ödeme yapın

Çevrim içi Mağaza ziyaret

E Ticaret Mağazanızı ziyaret sonrası ödeme yapın.

Mobil Arama

Telefon etkileşim sonrası ödeme yapın

Mobil Uygulama

Mobil Uygulamanız indirildikten sonra ödeme yapın.

google reklamları

Google Reklam Nasıl Verilir  ?

Google‘a ait Adwords reklam hizmeti arama ağı sonuçlarında ilgili kelimelerle üst sıralarda yer alarak ziyaretçileri müşteriye çevirmek için faydalanabileceğiniz Google reklam alanıdır.

Bu alan bir çok reklam bölümü barındırmak ile beraber ilgili kelime ve reklamınızın gösterileceği yaş gruplarınıda seçmeniz mümkün hale getirilmiştir. Bu alan ilgili ziyaretçileri ilğili sitelere yönlendirmek için oluşturulmuş alandır.

Düşük reklam bütçeleriyle daha etkili sonuçlar alınabilecek , şirketler için etkili reklam alanlarından biri olan Google Adwords kullanımı açısından oldukça detaylıdır.

Adwords reklamlarıyla sitenize aldığınız tıklamadan veya size arama yapıldığı zaman ödeme yapabileceğiniz gibi size uygun reklam yöntemleri seçebilirsiniz..

Google  reklam uzmanı danışmanlarımız sayesinde en avantajlı bütçeyle en etkili reklamlar oluşturabilirsiz.

Google Reklamlarının Faydası Nedir ?

  • Tıklama başına ödeme
  • Gösterim başına ödeme
  • Telefonla aranma
  • Haritalarda gösterim
  • Cografi tercih
  • Yaş gruplarına tercih
  • Meslek gruplarına tercih

Daha sayamayacağımız bir çok seçimi sunarken ölçülebilir reklamlar elde etmiş oluyoruz. Daha bir çok detayı Google Adwords uzmanımızla görüşebilirsiniz.

google adwords

Google Adwords reklamları

Google Adwords reklamları Dijital Ajans Gökser

Google Ads ile istediğiniz arama terimleriyle  , sizin belirlediğiniz yaş guruplarında hatta belirlediğiniz bölgeye  göre reklamlarınız dijital ortamda gösterilmektedir.

Reklam alanlarının düzenli bir şekilde oluşturduktan sonra en uygun bütçeyle etkili reklamlar oluşturmaktayız.

Google Ads sizlere işletmenizi dijital ortamda test etme olanağı sağlamaktadır. Güvenilir ve ölçülebilir raporlama özelliği daha da çekici hale gelmektedir.

Sizlerde Gökser Dijital ajans araçılığıyla bu hizmetlerden avantajlı şekilde faydalanabilirsiniz.

Görsel veya yazılı reklam içeriklerini oluşturduktan sonra bütçenize en uygun fakat en etkili reklamları oluşturup Google ads’de yayınlamaktayız.

Sizleri Gökser dijital ajas Reklam bölümüyle göüşmeyi davet ediyoruz.

Google Reklam Ve  Dijital Ajans Hizmetlerimiz Nelerdir ?

“Google reklam” alanlarını profesyonel ekibimizle sizler için düzenlemekteyiz.Web sitenizin içeriğini düzenleyerek seo uyumlu hale getiriyoruz ki daha Google reklamlarında ilk sırada çıksın. En uygun ücretlerle en başarılı reklamlar oluşturup firmanızın hedeflediği kelimelerle en başarılı ve etkili  reklam hizmeti sunmaktayız. Reklam modellerinin şeffaf olması pazarlama stratejileri geliştirmeniz de yardımcı olmaktadır.

Deneyin ! Başlatın ! Durdurun !

Reklamlarınızı nezaman başlatıp dueduracağınızı siz karar verin.

Güvenli Ölçülebilir

Güvenli ve ölçülür reklamla daha etkili reklam oluşturun.

Hızlı Raporlar

Yayınlanan reklamlarınızın roporlarını anında ulaşın.

Aynı Gün Yayın

Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde reklamlarınız yayınlansın.

Neden Google Adwords Reklamı ?

 

Analiz

Analiz edilebilir  reklam modelleri olduğu ve reklam vermenin ilk aşamasında hedeflerinizi  belirlemede analizlerin yardımı olacaktır.

Raporlama

Google Adwords şeffaf bir arayüze sahiptir. Reklam raporlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz veriler sizlere yeni satış stratejileri ortaya koymanıza sağlar.

Reklam Yayınlama

Reklamlarınızın yayın sürelerini seçebilmenizi sağlayan  hatta yayın saatini düzenleyebileceğiniz arayüze sahip Google Adwords ile reklamlarınızı siz kontrol edin.

 

 Strateji & Pazarlama

Google Adwords Reklamları ile elde ettiğiniz raporlar yeni satış teknikleri ve stratejileri geliştirmenize yarayacak değerli kaynaklardır. Bu stratejiler sayesinde satışlarınız pozitif yönde artacaktır.

-%75

+ %25

+ % 75.

+ % 95

Google Adwords Reklam Düzenleme Hizmetimizden Yararlanın !

Daha etkin ve uygun bütçelerle Google  Adwords reklamlarıyla başarıyı yakalayın. Kullanıcıları müşteriniz olması için teşfik ediniz. Markanızı reklam hizmetleriyle daha hızlı tanıtabilirsiniz. E-Ticaret yapan sitelerin gelirleri de paralel artış gözlenmiştir.